Mistrovství ČR 2021 v Olomouci

Vzhledem ke stále pokračujícím problémům s cestováním v rámci evropské unie a karanténním opatřením v jednotlivých zemích, se pořadatel mezinárodního závodu „Grand prix Czech 2021“ rozhodl přesunout tento mezinárodní závod na termín 13.-15.8.2021 do Mělníka, kde bude uspořádaná v rámci Memoriálu Ondřeje DAGO Havelky. V Olomouci proběhne nejdůležitější závod pro domácí závodníky a tím je Mistrovství ČR v kategoriích F3D, F3E a F3T.

Výsledky MČR 2021 kategorie F3D

 1. Tomáš Andrlík / Jan Semotán
 2. Roman Pojer / František Koukol
 3. František Koukol / Roman Pojer

Výsledky MČR 2021 kategorie F3T

 1. Jiří Klein / Roman Pojer
 2. Roman Pojer / František Koukol
 3. Jan Petr / Lukáš

Výsledky MČR 2021 kategorie F3E (F5D)

 1. Tomáš Ciniburk / Jan Sedláček
 2. Jiří Klein / Tomáš Andrlík
 3. Jan Sedláček / Tomáš Ciniburk

FOTOGALERIE ze závodu


Reportáž z průběhu celého víkendu

Čtvrtek 10.6.2021
to je den přesunu závodníků do místa konání a také oficiálního tréninku. Ředitel Jirka Klein zajistil perfektní posečení celého letiště, připravil kompletní zázemí a může se začít trénovat. Stačí už jen přečkat jeden krátký deštík a počkat na ostatní účastníky „seknuté“ v zácpě na D1. Do večera se všichni dostavili, večer proběhlo klasické přátelské posezení, kde se stihne probrat vše možné i nemožné.

Pátek 11.6.2021
no to jsem zvědav, kdo to napíše ……

Sobota 11.6.2021
no to jsem zvědav, kdo to napíše ……

Neděle 11.6.2021
no to jsem zvědav, kdo to napíše ……

3 komentáře

 1. Romane : osobně můžu komentovat jen sobotu,kterou jsem si náležitostně užíval,protože to byl teprve můj druhý společný víkend se skvělou partou pylonářů a již ted´jsem natěšen do Mělníka 🙂
  Prostě na Olomouc se nedá u mě vzpomínat ve špatném a navždy zůstane v mém srdci. Každopádně u mě nastalo trochu zlepšení,tak co víc si můžu přát 🙂 Jen mi bylo líto Jirky N. kterého trápila technika a pády a též Franta K. něměl svůj den,když zrušil svého avionika a vlastně i Honzík přišel o Nikolase,ale myslím si,že se na to poměrně rychle zapomělo po návštěvě u Jacka v Dalskabátech,kam nás pozval Jirka K. a byla to parádní tečka na rozloučenou. Takže organizačně a jednoznačně za mě palec nahoru !!!

1 trackback / pingback

 1. Blatenští modeláři na MČR F3D – AMC Blatná, modelářský klub p.s.

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*